Priit Biene (Yamaha, Johansson MPE) oli ka pühapäeval Portugalis toimunud enduro maailmameistrivõistluste avaetapi teisel võistluspäeval oma klassis teine.

Pärast esimest võistluspäeva oli 2,5 tunni pikkune tõusuderohke ning kivine rada Marco de Canaveses muutunud veelgi keerulisemaks. Tingimustele lisas ekstreemsust vihmasadu, mis tegi raja libedaks ja seetõttu jäeti võistluse lõpus välja ka üks katsetest. Just sellel katsel näitas Biene inglasest konkurendist Fraser Flockhartist keskmiselt ligi 10 sekundit paremaid aegu. 

Nii ei õnnestunud Bienel täita laupäeval võetud eesmärki teisel võistluspäeval Open 4T klassi esikoht enda kätte haarata. Flockhart oli katsetel kokkuvõttes 33,3 sekundi võrra kiirem ja Biene pidi ka seekord leppima teise kohaga Jeremy Herenne’i (Belgia) ees. Etapi kokkuvõttes juhib Flockhart 40 punktiga, Biene on 34 punktiga teine. Maailmameistrivõistluste avaetapi üldvõitjaks EnduroGP klassis tuli inglane Brand Freeman.

Enduro MM-i detailsemate tulemustega saab tutvuda lehel: https://www.endurogp.com/2021-results/

Kolmas enduro maailmameistrivõistluste etapp toob nii Biene kui teised maailma tippsõitjad Eestisse, juba 16.-18. juulil toimub võistlus Kuressaares Saaremaal.