Sel nädalavahetusel Saaremaal toimuvas FIM Borilli enduro maailmameistrivõistluste etapist toimuvad otseülekanded veebilehel enduro.television.ee

Enduro GP Estonialt tehakse otseülekandeid kõigil kolmel võistluspäeval, 16.-18. juulil.

Kasutajal on mugavaim neid jälgida keskkonnast enduro.television.ee. Keskkonnas kehtib vaatajapilet, mille päevahind (kehtib 24h) on 5 eurot, kuupääse (kehtib 31 päeva) 15 eurot ja hooajapääse (kehtib kalendriaasta lõpuni) 50 eurot.

Kõik piletid sisaldavad nii live kui järelvaatamise õigust pileti kehtivusaja piires. Piletitulu läheb enduro MM etapi korraldamise kulude katteks.

Kõik ülekanded on tasulised, välja arvatud avaparaad reede õhtul kell 17, mis on tasuta.

16.-18. juulini toimub esmakordselt Kuressaares enduro maailmameistrivõistluste etapp. Rohkem kui 150 maailma kiiremat endurosõitjat ligi 20 riigist selgitavad omavahel parimad üheksas masinaklassis.

Tänavu juuli keskel Saaremaal toimuv võistlus on MM-kalendris kolmas etapp. Eelnevalt sõideti juunis Portugalis ja Itaalias. Maailmameistrivõistluste üldliider on peale kahte etappi inglane Brad Freeman.

Eestlastest teeb terve hooaja kaasa Priit Biene (Yamaha, Johansson MPE), kes saavutas Portugali etapil klassis Open 4T teise koha, Itaalias aga võitis. Kokkuvõttes on Biene enne Saaremaa võistlust oma klassi liider.

Lisaks Bienele osaleb mitu eestlast maailma karikavõistluste arvestuses ainult Saaremaa võistlusel. Samuti toimub võistlus Eesti sõitjatele kohalikus arvestuses, kus on kindlasti oodata rohket osavõttu nii meilt kui lähiriikidest.